top of page
Labb personal

Vår Personal

Lars Arvidsson, VD

Lars Arvidsson: VD

Direktnr:  0707 98 20 51
Epost: lars.arvidsson@vpdiagnose.com

Liselotte Westlin Laboratoriechef

Liselotte Westlin: Laboratoriechef

Direktnr:  021-17 22 31
Epost: liselotte.westlin@vpdiagnose.com

Svetlana Olofsson Laboratorieingenjör

Svetlana Olofsson:
Arbetsledare Laboratorieingenjör

Direktnr:  021-17 22 33
Epost: 
svetlana.olofsson@vpdiagnose.com

På vårt labb hittar du en samling vana och erfarna medarbetare med laboratorieutbildningar av skiftande slag.
Gemensamt är att de är dedikerade sina uppgifter och sätter kunder och ett professionellt bemötande i främsta rummet. Tillsammans har de åtskilliga år i branschen och vet vad de talar om - så välkommen att kontakta oss med dina frågor eller uppdrag!

Elli Westlin: Laboratorieassistent

Elli Westlin: Laboratorieassistent

Direktnr:  021-17 22 38
Epost: elli.westlin@vpdiagnose.com

Homa Azari, Senior Konsult

Homa Azari, Senior Konsult

Vöxel: 021 17 22 30
Arbetar deltid

Katia Kalijärvi: Laboratorieingenjör

Katia Kalijärvi: Laboratorieingenjör

Direktnr:  021-17 22 36
Epost: katia.kalijarvi@vpdiagnose.com

David Hanneryd: Administration, Webbansvarig

David Hanneryd: Administration, Webbansvarig

Direktnr:  021-17 22 30
Epost: david.hanneryd@vpdiagnose.com

Magdalini Papavasileiou: Laboratorieingenjör

Magdalini Papavasileiou: Laboratorieingenjör

Direktnr: 021-17 22 37
Epost: 
magdalini.papavasileiou@vpdiagnose.com

bottom of page